Climber

V naší nabídce najdete i populární Climbery kvalitní americké značky XEBEX. Moderní design, kvalita zpracování, výborné a intuitivní ovládání jsou hlavní výhody tohoto specifického trenažéru, který je v současné době často vyhledáván především pro crossfit a bojové sporty, ale i pro řadu dalších sportů, kde potřebujete získat bezkonkurenční kondici a efektivně spalovat tuk. Trenažéry nabízí bohatou programovou nabídku, ale řada z nich i komunikaci s tréninkovými aplikacemi. 

Díky trenažérům XEBEX můžete trénovat v pohodlí domova, ať už na získání fyzické kondice, či na redukci tuku. Moderní design, kvalita zpracování, výborné a intuitivní ovládání jsou hlavní výhody trenažérů XEBEX.

Vybrané trenažéry dostaly prestižní ocenění FIT PROF "BEST BUY" za nejprodávanější trenažéry v dané kategorii v USA.

Trenažéry XEBEX splňují nejpřísnější certifikací "SA" dle evropské normy EN957. Stroje je tak možné využívat nejen v domácím provozu, ale hlavně v komerčním provozu s ověřením o bezpečnosti a ověřenosti těchto strojů.

Rychlá doprava po ČR a Slovenskou republiku, servis v případě poruchy u zákazníka a prodloužené záruky, to jsou jen některé z výhod při nákupu trenažéru značky XEBEX.

  • profesionální climber XEBEX
  • pro efektivní spalování tuku a budování kondice
  • vlastní generátor, bez potřeby napájení
  • vybavený počítačem a měřením tepu
  • Smart Connect Bluetooth / ANT+
  • nosnost 159 kg
Skladem
Doporučená MOC 84 950 Kč s DPH
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací