O značce Xebex

Jsme americká společnost XEBEX, která patří již přes 30 let k předním dodavatelům profesionálních fitness trenažérů, disponujících kvalitou, dokonalou ergonomií a nadčasovým designem. Produkty naší značky jsou aktivně využívány nejen ve fitnessu, či crossfitu, ale i špičkovými sportovními teamy po celém světě, či řadou olympioniků. Značka Xebex má své distributory ve více než 40 zemích po celém světě.

Hlavním znakem produktů společnosti XEBEX jsou inovativní technologie a důraz na sportovní výkonXEBEX navrhuje a vyrábí špičkové veslařské trenažéry, vzduchová kola AIR BIKE, lamelové běžecké pásy, lyžařské trenažéry, trenažéry pro horolezce a další produkty. 

Produkty XEBEX splňují nejpřísnější certifikací "SA" dle evropské normy EN957. Stroje je tak možné využívat nejen v domácím provozu, ale hlavně v komerčním provozu s ověřením o bezpečnosti a ověřenosti těchto strojů.

Jako značkový B2B eshop XEBEX zajišťujeme veškerou servisní podporu, kvalitní služby a profesionální přístup.

Jako výhradní dodavatel značky XEBEX dodáváme pouze oficiálně distribuované zboží a zajišťujeme exkluzivní podmínky našich velkoobchodních partnerů. Více se můžete dočíst v našich

Více se můžete dočíst v našich obchodních podmínkách.

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací