Doprava a platba zboží

Doprava zboží

Jelikož máme většinu položek na vlastních skladech, probíhá dodávka objednaného zařízení k Vám velmi rychle. Přesně vyčíslena doprava je viditelná v našem košíku pouze pro schválené a přihlášené obchodní partnery. Doprava po ČR a na Slovensko je možná přepravní firmou během několika dnů, podmínky najdete níže. O přesném dodání Vás budeme samozřejmě předem informovat!

 

Pro dodání zboží může zákazník zvolit jeden z následujících způsobů:

 

Dodání zboží na adresu registravaného velkoobchodního B2B partnera do 24 hodin přepravní firmou PPL

Doručení zboží po ČR probíhá standardně do 24 hodin od převzetí zásilky přepravní firmou (ohledně doručení zboží na Slovensko budete informováni naši expedicí). Den dodání si můžete určit, objednávky jsou přijaté v pracovní dny do 15:00 hodin expedované ještě týž den, Vy tedy zboží obdržíte následující pracovní den po objednání. Po odeslání zásilky obdržíte informační email se sledovacím číslem zásilky, ráno v den doručení zásilky pak dostanete SMS s přibližným časem dodání, pokud Vám nevyhovuje, lze kontaktovat řidiče, či dispečink. 

Doručení zboží probíhá v pracovní dny mezi 9 - 18 hod, přesný čas neumíme ovlivnit, pokud nemáte možnost zajet přes den domů balík převzít doporučujeme si jej nechat zaslat např. do zaměstnání.

  • Možnost objednání zboží jak pro firmy, tak i přímo ke koncovým zákazníkům
  • O ceně dopravy budete informováni naší expedicí
  • Možnost sledování zásilky přímo na stránkách dopravce PPL
  • Možnosti platby - bankovní převody předem
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací