Inovativní tréninková aplikace iFIT

Americká společnost ICON Fitness vždy byla průkopníkem v inovativním přístupu ve světě fitness a to také potvrzuje tréninková aplikace  Aplikace iFIT , která Vám umožňuje trénovat kdekoliv a kdykoliv Vás napadne! Můžete si zaběhat ve Vašem okolí, nebo klidně v New Yorku, či Římě apod. aniž by jste opustili "teplo Vašeho gauče"!

Teď si asi říkáte, že je to určitě složité, ale opak je pravdou. Vytvořte si osobní profil (jako třeba na facebooku) registrací Vaši zakoupené licence na stránkách www.ifit.com a můžete vytvářet vlastní trasy, nechat si doporučit jídelníček, trénovat s profesionálními trenéry a mnohem víc!

Pro vytváření map zvolíte na mapě start z bodu A do cílového bodu B a případně to doplníte body, kterými chcete běžet. Vytvoříte si tak úsek, na kterém si můžete odtrénovat. Následně propojíte Váš tablet s trenažérem přes systém bluetooth. Celkové nastavení je otázkou pár minut.

Díky tréninkové aplikaci iFIT můžete simulovat běh/jízdu na kole ve volné přírodě či v centru městě ve Vašem okolí nebo na druhém konci světa. Simulace je natolik zdařilá a  natolik přesná, že dokonce i simuluje daný terén v reálných podmínkách, takže trenažér samovolně mění sklon. Nemusíte mít ale obavy, vždy si můžete jednoduše daný sklon, či rychlost regulovat dle vašich potřeb a nároků.  

 

 

Na trhu existuje celá řada tréninkových aplikací, ale pouze u naši tréninkové aplikace iFIT máte 100% jistotu funkčnosti a kompatibility se všemi trenažéry značky NORDICTRACK. Licence je platná na rok a pravidelně prochází aktualizacemi s nejnovějšími inovacemi pro vyšší komfort zákazníka.

Výsledky Vašich tréninků se ukládají na osobním profilu a díky tomu můžete průběžně sledovat Váš progres. Máte k dispozici tzv. virtuální online deník Vašich tréninků, kde lze provádět analýzy a sledovat statistiky Vašeho cvičení. Případně se také lze porovnávat a trénovat online s Vašimi kamarády či s lidmi celého světa. Včetně pravidelně vypisovaných soutěží na skutečných trasách v různých krajinách.

Nespočet tréninků pod dohledem profesionálního trenéra, fitness recepty pro zlepšení jídelních návyků a mnoho dalších. Pro přesné měření tepové frekvence a lepší znalost vašeho těla doporučujeme zakoupit bluetooth hrudní pás, který je s našimi trenažéry NORDICTRACK kompatibilní a měří tep s přesností EKG.

ifit

Tyto možnosti výrazně zkreativní Vaše cvičení a dodají motivaci a zábavu do Vašich tréninků. Trénink už nemusí být jen nekonečné utrpění, ale také dlouhodobá strategie, kterou tato aplikace vypracuje za Vás a s jistotou efektivního a ověřeného přístupu mnohaletých zkušeností světových trenérů.

 

Aplikace iFIT Smart Cardio je dělaná pro tablety kvůli přehlednosti displeje a komfortnímu ovládání při používání trenažérů. Pro venkovní aktivity se používá mobilní aplikace iFIT All-day Fitness Coaching, která je kompatibilní s náramkem iFIT VUE, díky tomu můžete tak trénovat samostatně bez trenažéru a mít tak svůj denní režim pevně ve svých rukou! 

Samotné ovládání je velice intuitivní jak v tabletu, tak i ve Vašem počítači. Základem je vytvořený profil na stránkách www.ifit.com, kde zaktivujete zakoupené členství iFit membership. Poté si vytvoříte svůj profil jako třeba u facebooku apod., kde si zadáte veškeré osobní parametry apod. a můžete se plně vrhnout do tvorby Vašich tréninkových map, či vytváření tréninkových plánů a rozvrhů. Členství iFIT membership je na 12 měsíců.

 

Aplikace iFIT je kompatibilní nejen s běžeckými trenažéry, ale i s ostatními výrobky americké značky NORDICTRACK. Máte možnost ji tak plně využít i na eliptických trenažérech, rotopedech apod. 

 


 

Tréninkovou aplikaci iFIT Smart Cardio pro iOS a ANDROID tablety můžete stáhnout zde!

  

 

Tréninkovou aplikaci iFIT All-day Fitness Coaching pro iOS a ANDROID smartphony můžete stáhnout zde!

  

 

ifit

 ifit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ifitifit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aplikace iFit je dostupná na tabletech iOS a Android, které mají následující parametry:

iOS

iPad 3.generace
iPad 4.generace
IPAD mini
iPad Mini 2
iPad Mini 3
iPad Air
iPad Air 2
iPad Pro
Vyžaduje iOS 8.1+

 

Android

Android 5.1+
1GB Ram
250 MB volného úložiště
WiFi schopen
Bluetooth 4.0+

Při koupi nového tabletu doporučujeme zůstat s ověřených značek jako jsou Apple, Samsung, LG, Nexus, Asus atd. Některé značky jako RCA, Dragon a Insignia nebývají plně kompatibilní.

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací